Soutěž skončila. Vyhlášení vítězu najdete -> zde

-> Video upoutávku na soutěž, můžete stáhnout zde

illusion pictures ve spolupráci s firmami Czech Computer a Gameline vyhlašuje soutěž o video s nejlepší atmosférou. (nehraje roli jestli to bude z her jako: CS, CS:S, CoD, CoD 4, WoW, Fifa nebo z jiné hry) Je jedno jestli se to moviemaker rozhodne pojmout vážným stylem nebo komedíí. Bude záležet pouze a jen na skillu moviemakera. Záleží pouze na fantazii tvůrce, proto není podmínkou, aby to bylo fragmovie. Věřím, že takováto tvorba movie Vás bude bavit. Je to jen na Vás, jak se rozhodnete video udělat, ať už se zaměříte na nějakou historickou či současnou událost, na seriál, film, trailer nebo si vymyslíte vlastní nápady, vše bude určitě velmi zajímavé.

Nepochybuju o tom, že Vás tato soutěž bude bavit a příhlásíte se ve velkém počtu, protože bude záležet pouze na Vaší šikovnosti a ne na tom, jaký zrovna máte k dispozici fragy a akce.

Ceny budou v hodnotě přes 17 000.- CZK (kdy nějaké malé ceny budou zhruba až do 10. místa), což je myslím na krátká videa naprosto nádherné, nemluvě o dlouhé době, co máte na výrobu! A když už mluvím o délce videa, tak ta bude už od 3 minut (bez reklamy na sponzory, atd...). Další možností díky délce videa je příhlásit si více videí. Ale poyor, samozřejmě můžete přihlásit pouze videa, která doposud nebyla zveřejněná.

-> Další důležité informace najdete v zde v pravidlech